
Світлодіодна фітострічка 12Вт 12В SMD5050 60 діодів червоний синій для підсвічування рослин 5м ціна за 1м мін зам 5м бобіна
126 ₴
- В наявності
- Код: EH-STR15ARF
- +380 (99) 355-89-04Vodafone
Світлодіодні фітострічки серії Architect призначені для ефективного підсвічування рослин на всіх етапах росту. Спеціально підібране поєднання червоного та синього світла у співвідношенні 4:1 забезпечує оптимальні умови для фотосинтезу, стимулює розвиток кореневої системи, активізує ріст та цвітіння. LED стрічка містить 60 діодів на метр, що гарантує рівномірний розподіл світла та високу інтенсивність освітлення на всі рослини у зоні підсвічування.
Стрічка має ступінь захисту IP20, тому підходить виключно для використання у сухих приміщеннях. На зворотній стороні нанесений якісний двосторонній скотч 3М, що дозволяє легко та надійно закріпити стрічку на будь-якій поверхні.
Фітострічка EH-STR15ARF бренду Electro House належить до преміумкласу, вирізняється довговічністю та має гарантію 3 роки. Ідеально підходить для домашніх теплиць, підвіконь, стелажів з розсадою або для підсвічування декоративних рослин.
Рекомендується використовувати її разом з алюмінієвим профілем для ефективного охолодження та продовження терміну служби, а також з блоком живлення із запасом потужності не менше 20%.
*Ціна вказана за 1 метр.
*Ця світлодіодна фітострічка продається кратно п’яти метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір світіння | Червоний/синій |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина: | 5 м мм |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Кількість світлодіодів, шт/м | 60 |
| Мінімальна партія | 5 м |
| Напруга живлення | 12 В |
| Серія | Architect |
| Споживана потужність Вт/м | 12 Вт |
| Температурний діапазон | -20 ... +50°С |
| Термін експлуатації | 30000 г година |
| Тип діода | SMD5050 |
| Ціна за | 1 м |
- Ціна: 126 ₴


