
Світильник фасадний GTV CANTI II, 12 Вт, AC220-240V, IP65, 4000K, сірий
1 293 ₴
- В наявності
- Код: LD-CANTI12WKW-15
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник пристосований для любителів сучасних форм і економічних рішень. Canti має вбудоване джерело світла, тому немає необхідності купувати додаткову лампу. Випромінюване світло має нейтральний колір 4000 К і 1000 лм. Завдяки можливості підключення датчика руху або сутінків він включається тільки при необхідності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Заявлений термін служби | 30000 рік |
| Колір | Чорний |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Потужність | 12W Вт |
| Розмір | 227х227х100 мм |
| Світловий потік | 1000Lm лм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 293 ₴

