
Сенсорний вимикач димований GTV для профілю COB 36-72Вт DC12-24В IP20 з кабелем mini AMP 2м
385 ₴
- В наявності
- Код: AE-WLPRKON-60P200
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безконтактний вимикач для монтажу всередині профілю, з одного боку він закінчується коннектором COB, що дозволяє швидко монтувати стрічку COB до вимикача, а з іншого за допомогою кабелю міні amp довжиною 2 м. Має функцію димування. Готовність до роботи позначається діодом. Це також полегшує пошук вимикача в темний час доби. Не підключайте перемикач під напругою. Перший запуск повинен відбуватися з надягненим чохлом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлена | 12-24V |
| Особливості | Димер |
| Розмір | 65х10х5мм |
| Сила тока | max 3A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип вимикача | Сенсор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴





