
Світлодіодна лампа GTV Filament Grid E27 3,5W 1800K чорна декоративне освітлення для інтер'єру
976 ₴
- В наявності
- Код: LD-C100GRIDCZ3-18
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відкрийте для себе магію стильного освітлення з нашим декоративним світлодіодним джерелом світла GRID. Цей елегантний елемент додасть неповторного характеру вашому інтер’єру, будь ви вдома, в ресторані чи готелі. Металева сітка, що оточує колбу, створює чарівний ефект світлотіні, який приємно пом'якшує атмосферу простору. Завдяки потужності 3,5 Вт і колірній температурі теплого світла 1800 К, LED GRID випромінює світловий потік 120 лм - ідеально підходить для створення декоративного освітлення, не стаючи основним джерелом світла. Крім того, цей продукт має 3-річну гарантію та повністю сумісний із диммерами, що дозволяє легко регулювати інтенсивність світла відповідно до ваших потреб. Створіть атмосферу, яка приваблює ваші почуття за допомогою LED GRID.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Зміна яскравості | Да |
| Колір колби | Чорний |
| Колір світла | Теплий |
| Кут розсіювання | 320° град. |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Потужність | 3.5W Вт |
| Світловий потік | 120Lm лм |
| Температура світла | 1800K |
| Форм-фактор | C100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976 ₴


