
Світлодіодна лампа GTV Filament Spin ST64 E27 4W 2200K енергоефективне освітлення для дому
440 ₴
- В наявності
- Код: LD-A60FLS4-22
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нитка розжарювання світлодіодного джерела світла в класичній лампочці формату А60 з патроном Е27 - це сучасне і стильне світлове рішення. Виріб має унікальну нитку, згорнуту в пружинну спіраль, що надає йому унікального вигляду. Він має потужність 4 Вт, що виражається в енергоефективності, і випромінює теплий колір світла з температурою 2200 К, створюючи затишну атмосферу. Світловий потік 265 лм забезпечує достатнє освітлення, ідеально підходить для домашніх інтер'єрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Колір колби | Прозорий |
| Колір світла | Теплий |
| Кут розсіювання | 360° град. |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Потужність | 4W Вт |
| Світловий потік | 265Lm лм |
| Температура світла | 2200K |
| Форм-фактор | ST64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴


