
Лед лампа GTV Filament Spin C35 E14 3W 2200K енергозберігаюча лампочка для домашнього освітлення
277 ₴
- В наявності
- Код: LD-C35FLS3-22
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нитка розжарювання світлодіодного джерела світла в класичній лампочці С35 з цоколем Е14 - це сучасне і стильне світлове рішення. Виріб має унікальну нитку, згорнуту в пружинну спіраль, що надає йому унікального вигляду. Він має потужність 3 Вт, що виражається в енергоефективності, і випромінює теплий колір світла з температурою 2200 К, створюючи затишну атмосферу. Світловий потік 165 лм забезпечує достатнє освітлення, ідеально підходить для домашніх інтер'єрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Зміна яскравості | Да |
| Колір колби | Прозорий |
| Колір світла | Теплий |
| Кут розсіювання | 360° град. |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Потужність | 3W Вт |
| Світловий потік | 165Lm лм |
| Температура світла | 2200K |
| Форм-фактор | C35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 277 ₴


