-24%

Акумуляторна настільна лампа GTV AZELIA 2,5W 4000K чорна світлодіодна лампа для дому та офісу
1 713 ₴
1 307 ₴
- В наявності
- Код: LD-AZELIA-10-DEC
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна світлодіодна лампа AZELIA - це поєднання функціональності, елегантності та сучасного дизайну, яке обов'язково додасть шарму вашому інтер'єру. Незалежно від того, чи потрібне вам додаткове джерело світла на робочому столі, чи ви хочете створити затишну атмосферу у вітальні, AZELIA стане ідеальним вибором. Завдяки вбудованій акумуляторній батареї та опції затемнення ви можете адаптувати його до своїх індивідуальних потреб, створюючи унікальну атмосферу у вашому домі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Да |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Заявлений термін служби | 40000 г |
| Колір світла | Нейтральний |
| Матеріал | Алюміній |
| Напруга живлена | 5V |
| Потужність | 2,5W Вт |
| Розмір | 340х100 мм |
| Світловий потік | 200Lm лм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 4000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 307 ₴






