
Подовжувач вбудований GTV CHARGER PLUS з індукційною зарядкою 1 розетка schuko 2 порти USB A+C HDMI RJ45 1,5 м білий
3 012 ₴
- В наявності
- Код: AE-BPW1SACP-10
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Врізний в стіл подовжувач GTV, серії CHARGER PLUS оснащений індукційною зарядкою. Розрахований на 1 гніздо SCHUKO і 2 порти USB A+C 5V/2,4A. Крім того у комплекті чотири змінних модулі: USB A, HDMI, RJ45, які легко можна замінити самостійно у будь-який момент. Електричний подовжувач призначений для підключення декількох електроприладів до однієї розетки. 1 гніздо SCHUKO 2 порти USB A+C 5V/2,4A. 3 змінні порти USB A, HDMI, RJ45 Індукційна зарядка (5W) MAX - 3500W IP20 1.5м провід Діаметр врізного отвору 100мм Робоча напруга: 220-240В / 50-60Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Довжина: | 96 мм мм |
| Довжина кабелю | 1,5м м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 1 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W Вт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 90 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 012 ₴










