
Світлодіодна стрічка GTV Flash RGB 150 LED 12V 36W 5м для декору та ілюмінації ціна за 1м мін зам 5м бобіна
750 ₴
- В наявності
- Код: LD-RGB-150-20
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка GTV FLASH LD-RGB-150-20 сконструйована на базі RGB-діодів (багато кольорових світлодіодів). Світлодіодна стрічка випускається на гнучкій друкованій платі білого кольору. Напруга живлення 12V DC. Кількість світлодіодів на 1 метр – 30. Світлодіодна стрічка RGB використовується для декору, зовнішньої реклами та дизайн-ілюмінації. Використовуються для створення освітлення, що динамічно змінюється за кольором.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Довжина: | 5м мм |
| Додаткова інформація | RGB |
| Заявлений термін служби | 40000 г |
| Клас стрічки | Premium |
| Колір світла | Кольоровий |
| Напруга живлена | 12V |
| Освітлення | Світлодіодні |
| Потужність | 36W Вт |
| Світловий потік | 450Lm/M лм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світла | 4000K |
| Тип діода | SMD2835 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



