
Подовжувач GTV висувний врізний чорний 3 гнізда SHUKO для столу діаметр 60мм
1 175 ₴
- В наявності
- Код: AE-BPW3S60-20
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висувний врізний настільний подовжувач. Виконаний в корпусі з алюмінію і пластика сріблястого кольору, в корпус вбудовано 3 гнізда SHUKO. Електричний подовжувач призначений для підключення декількох електроприладів до однієї розетки. Вбудовується в стіл, стільницю і т.д. Розрахований на врізний отвір діаметром 60мм. Характеристики: Не займає зайвого місця. Подовжувач вбудовується в вертикальну поверхню і повністю ховається в неї, коли не використовується Простота використання. Для того, щоб дістати подовжувач, потрібно натиснути на кришку і потягнути за неї вгору Подовжувач розрахований на підключення трьох електроприладів Довжина кабелю подовжувача становить 1.5 метра Максимальне допустиме навантаження: 3600Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 54 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Довжина: | 284 мм мм |
| Довжина кабелю | 1,5м м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 3 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3600W Вт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 54 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 175 ₴



