
Світлодіодна стрічка GTV Flash 600 LED 2835 12V 60W 3200K 5м для підсвічування інтер'єру ціна за 1м мін зам 5м бобіна
925 ₴
- В наявності
- Код: LD-2835-600-20-CB
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічки з світлодіодів користуються неймовірною популярністю в освітленні приміщень. Такі світлові прилади дають можливість реалізувати різні задумки дизайнерів, підсвічувати ніші, картини, багаторівневі стельові конструкції, кухонну робочу зону. Напруга живлення, яку вимагає світлодіодна стрічка - 12 В. Встановлення світлодіодної стрічки проводиться на алюмінієвий профіль або смугу, з метою забезпечення відведення тепла від діодів і безпечної експлуатації приладу. Для якісного монтажу діодна стрічка комплектується оригінальним скотчем 3М. На світлодіодні стрічки польського виробника GTV надається офіційна гарантія 24 місяці з моменту продажу, а термін служби приладу складає 40 тис.годин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Заявлений термін служби | 40000 г |
| Клас стрічки | Premium |
| Колір світла | Білий теплий |
| Напруга живлена | 12V |
| Освітлення | Світлодіодні |
| Потужність | 60W Вт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світла | 3200K |
| Тип діода | SMD2835 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 925 ₴

