
Світлодіодна лампа GTV LED 8W Молочний A60 3000K E27 енергозберігаюча лампочка для освітлення
171 ₴
- В наявності
- Код: LD-A60FL8M-30
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світлодіодна лампочка світить до 40 000 годин, тоді як традиційна послужить лише до 1000 годин. Світлодіод втрачає світловий потік повільно. Він розрахований на 20 000 циклів увімкнення/вимкнення. Світлодіодні джерела світла в першу чергу енергозберігаючі - вони споживають в кілька разів менше енергії, ніж традиційні лампочки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Заявлений термін служби | до 40000год |
| Колір колби | Білий |
| Колір світла | Теплий |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 8W Вт |
| Температура світла | 3000K |
| Форм-фактор | A60 |
| Форма лампи | Груша |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 ₴

