
Датчик відкриття дверей вікон Aqara P2 Matter бездротовий сенсор для контролю стану
1 954 ₴
- В наявності
- Код: 01698
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДАТЧИК ВІДКРИТТЯ P2
Aqara Door Sensor P2 Matter DW-S02D
☑️ Для роботи датчиків Matter потрібен хаб Matter:
A
Matter Thread sensor
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
⫸ Aqara Door Sensor P2 –
новий датчик для дверей та вікон, що працює за протоколом Thread та підтримує Matter. Як і попередні версії, датчик виявляє відкриття чи закриття та миттєво надсилає сповіщення у додаток.
Складається з двох частин і працює за принципом чутливості до зміни магнітного поля. Завдяки невеликим розмірам бездротові датчики можна встановити на потрібні двері або вікно за допомогою двосторонньої клейкої смужки, що йде в комплекті. Датчик дозволяє контролювати стан вікна чи дверей, а також залежно він стану вмикати / вимикати освітлення чи інші пристрої в будинку залежно від заданого сценарію.
✅
Підтримка Matter
Aqara P2 працює за протоколом Thread та підтримує Matter. З ним Вам доступні різні екосистеми та технічні протоколи. Достатньо мати додаток Matter, сумісний Thread Router та Matter Controller.
✅
Безпека вдома
Тримайте все під контролем: отримуйте миттєві сповіщення на телефон про можливу загрозу приватності. Датчик відкриття Aqara дбає про ваш спокій незалежно від того, вдома чи ні.
✅
Налаштування сценаріїв
Нехай опалення вимикається за умови відчиненого вікна (датчик відкриття + термостат) чи вмикається світло, якщо хтось зайшов у кімнату (датчик відкриття + вимикач).
✅
Розширені функції
В Aqara Home буде можливість налаштовувати чутливість датчика в межах від 1 до 3 см, регулювати час сну залежно від сценарію та сповіщати в додатку про розбирання датчика.
✅
Довгий термін роботи
Завдяки батареї 1400 mAh датчик працюватиме справді довго. Тривалість роботи залежить також від Thread Border Router. Рекомендовано використовувати Aqara Border Router.
✅
Легке встановлення
Двосторонні клейкі стикери в комплекті. Перевагою стикерів від Aqara є відсутність слідів після демонтажу датчиків. Використовуйте пристрої без жодної шкоди для вигляду свого дому.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Бренд: Aqara Window Door Sensor P2;
• Модель: DW-S02D;
• Робоча температура -10 ℃ ~ 50 ℃;
• Робоча вологість 0% ~ 95% RH, без конденсації;
• З'єднання: ZigBee;
• Підтримка додатків: Aqara Home, Xiaomi Home, Apple HomeKit;
• Вага: 0.0370 кг;
• Розмір продукту: 41 x 22 x 11 мм.
Комплектація:
• Aqara Window Door Sensor P2 ;
• Клейкі стикери;
• Інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 22 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 41 мм |
| Максимальна робоча відстань | 20 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Температурний сенсор | Ні |
| Тип датчика | Бездротовий |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 954 ₴








