
Розумна розетка Aqara Smart Plug EU ZigBee 3.0 для дистанційного керування електроприладами
1 788 ₴
- В наявності
- Код: 01330
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AQARA SMART PLUG (SP-EUC01)
🌎 міжнародна версія 🌏
☑️ Для роботи розетки Aqara потрібен шлюз з підтримкою ZigBee 3.0, як-от:
Aqara Hub E1; Aqara Hub M1S; Aqara Hub M2; Aqara Hub G3; Aqara Hub G2H; Aqara Hub G2H Pro, Aqara P3, Mi Gateway 3 (Mi Smart Home Hub) та інші.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
AQARA SMART PLUG –
розетка, що допоможе керувати пристроями розумно: вдома чи дистанційно, з телефона, у сценаріях чи за графіками.
🔵
Дистанційне керування
Поспішали й забули вимкнути вентилятор чи лампу? Не проблема – вимкніть будь-який пристрій дистанційно в Aqara Home чи HomeKit.
🔵
Графіки роботи
Налаштовуйте час роботи пристроїв: нехай кондиціонер вимикається, коли Ви йдете на роботу, і вмикається за пів години до Вашого приходу.
🔵
Сценарії
Налаштовуйте сценарії роботи з іншими пристроями. Нехай, наприклад, лампа, підключена в розетку спрацьовує після спрацювання датчика руху.
🔵
Моніторинг електроспоживання
Розетка відстежує спожиту електроенергію – тепер Ви можете переглядати витрати за тиждень чи місяць та коригувати їх
🔵
Захист від перевантаження
За умови перевищення потужності навантаження (2300 Вт) чи температури розетка автоматично відмикається від живлення задля уникнення небезпеки.
🔵
Безпека
Aqara Plug виготовлено з вогнестійкого матеріалу класу V-0, тож вона безпечний та надійний. Окрім цього, розетку оснащено захистом для запобігання ураженню електричним струмом.
⫸ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Модель: SP-EUC01 (EU);
• Максимальна потужність: 2300 Вт;
• Максимальна сила струму: 10 А;
• Робоча напруга: 250 В;
• Екосистема: Aqara Home ;
• Керування зі смартфона: через централь ;
• Функції: моніторинг енергоспоживання ;
• Особливості: захист від перегріву;
• Інтерфейси та протоколи: ZigBee 3.0;
• Колір: білий;
• Робоча температура: 0°C ~ 35°C;
• Робоча вологість: 0% ~ 95% RH, без конденсації.
• Розміри: 62 × 62 × 77.5 мм.
⫸ Комплектація:
• Aqara Smart Plug EU (SP-EUC01);
• Інструкція.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Так |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Ширина | 77.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 788 ₴







