
Одноканальне реле Aqara T1 без нульової лінії для розумного дому HomeKit контроль освітлення
1 340 ₴
- В наявності
- Код: 01285
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноканальне реле Aqara T1 без нульової лінії
Aqara Single Switch Module T1 No Neutral
DLKZMK12LM
☑️ Для роботи реле потрібен шлюз з підтримкою ZigBee 3.0, як-от:
Aqara Hub / Aqara Hub E1 / Aqara Hub M1S / Aqara Hub M2 / Aqara Hub G3 / Aqara Hub G2H / Aqara Hub G2H Pro / Xiaomi Mi Gateway 1/2/3 (Mi Smart Home Hub).
❗️Реле працює без нульової лінії❗️
❗️Підключення та користування пристроєм можливе за умови
виставленого регіону "Материковий Китай" у додатку Aqara Home.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
Aqara T1 –
потужне одноканальне реле для керування освітленням, вентиляцією та іншими приладами розумного дому зі збереженням роботи фізичного одноклавішного вимикача. Окрім дистанційного вмикання та вимикання можна налаштовувати автоматизації реле, контролювати актуальний стан та динаміку енергоспоживання приєднаних пристроїв.
❗️Модель DLKZMK12LM без нульової лінії ❗️
✅ ПРАЦЮЄ В HOMEKIT
✅ ZIGBEE З'ЄДНАННЯ
✅ ЗОВНІШНЯ АНТЕНА ДЛЯ ПОКРАЩЕНОГО СИГНАЛУ
✅ ІНДИКАТОР ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ
✅ КОНТРОЛЬ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ ПРИСТРОЇВ
✅ МAX ПОТУЖНІСТЬ – 1250W
✅ MAX СТРУМ – 5А
⫸ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• З'єднання: Zigbee 3.0;
• Додатки: Aqara Home, Apple HomeKit.
• Використання на вулиці: ні;
• Вхідна напруга: 100-250 В (50 Гц);
• Максимальне навантаження: 5А/1250 Вт;
• Живлення від мережі;
• Легке встановлення;
• Компактний розмір: 42.9 х 40 х 19.9 мм;
• Матеріал: пластик;
• Колір: білий;
• Вага: 50 г
⫸ Комплектація:
• Одноканальний модуль реле Aqara Single Switch Module T1 No Neutral (DLKZMK12LM);
• Інструкція.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 42.9 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Ширина | 19.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ЖК дисплей | Немає |
| Маса | 45 г |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Режими роботи | Таймер, Тригерний, Центральний замок |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340 ₴










