
Одноканальне реле Aqara T1 з нульовою лінією для розумного дому HomeKit
1 321 ₴
- В наявності
- Код: 01284
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноканальне реле Aqara T1 з нульовою лінією
Aqara Single Switch Module T1 With Neutral
DLKZMK11LM
☑️ Для роботи реле потрібен шлюз з підтримкою ZigBee 3.0, як-от:
Aqara Hub / Aqara Hub E1 / Aqara Hub M1S / Aqara Hub M2 / Aqara Hub G3 / Aqara Hub G2H / Aqara Hub G2H Pro / Xiaomi Mi Gateway 1/2/3 (Mi Smart Home Hub).
❗️Реле працює з нульовою лінією❗️
❗️Підключення та користування пристроєм можливе за умови виставленого регіону "Материковий Китай" у додатку Aqara Home.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
Aqara T1 –
потужне одноканальне реле для керування освітленням, вентиляцією та іншими приладами розумного дому зі збереженням роботи фізичного одноклавішного вимикача. Окрім дистанційного вмикання та вимикання можна налаштовувати автоматизації реле, контролювати актуальний стан та динаміку енергоспоживання приєднаних пристроїв.
❗️Модель DLKZMK11LM з нульовою лінією ❗️
✅ ПРАЦЮЄ В HOMEKIT
✅ ZIGBEE З'ЄДНАННЯ
✅ ЗОВНІШНЯ АНТЕНА ДЛЯ ПОКРАЩЕНОГО СИГНАЛУ
✅ ІНДИКАТОР ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ
✅ КОНТРОЛЬ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ ПРИСТРОЇВ
✅ МAX ПОТУЖНІСТЬ – 2500W
✅ MAX СТРУМ – 10А
⫸ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• З'єднання: Zigbee 3.0;
• Додатки: Aqara Home, Apple HomeKit.
• Використання на вулиці: ні;
• Вхідна напруга: 100-250 В (50 Гц);
• Максимальне навантаження: 10А/2500 Вт;
• Живлення від мережі;
• Легке встановлення;
• Компактний розмір: 42.9 х 40 х 19.9 мм;
• Матеріал: пластик;
• Колір: білий;
• Вага: 50 г
⫸ Комплектація:
• Одноканальний модуль реле Aqara Single Switch Module T1 With Neutral (DLKZMK11LM);
• Інструкція.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 42.9 мм |
| Ширина | 19.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ЖК дисплей | Немає |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Маса | 45 г |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Режими роботи | Таймер, Тригерний, Центральний замок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 321 ₴










