
IP-Камера Шлюз Aqara G3 2K ZigBee 3.0 для розумного будинку відеоспостереження з двостороннім аудіо
4 813 ₴
- В наявності
- Код: 01265
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КАМЕРА-ШЛЮЗ AQARA G3
ZNSXJ13LM
❗️ Підключення та користування можливе за умови виставленого регіону "China Mainland / Материковий Китай" у додатку Aqara Home.
На китайському регіоні доступно значно більше приладів для розумного будинку Aqara / HomeKit. З Apple HomeKit камера працює напряму (без серверів). Для віддаленого перегляду, керування та автоматизацій у додатку "Дім", потрібно мати центр розумного дому Apple HomeKit – Apple TV / HomePod / HomePod mini / iPad.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
⫸ КАМЕРА-ХАБ AQARA G3 –
розумна камера відеоспостереження, що виконує роль шлюзу та інтегрується в систему HomeKit. Об'єднує в собі функції двох фундаментальних пристроїв розумного будинку. Тепер Ви можете підключити до камери датчики, вимикачі, мотори та інші пристрої Aqara, керувати ними, встановлювати графіки та налаштовувати сценарії.
✅
Камера + хаб
Підключайте пристрої до камери, керуйте телевізорами та кондиціонерами через вбудований у камері інфрачервоний приймач.
✅
2К якість та огляд на 360°
Корпус камери рухомий та повертається на всі 360°. Роздільна здатність відео становить 2304 х 1296 пікселів.
✅
Розпізнавання людей, лиць, тварин, жестів
Камера сповістить про людину в полі зору та почне запис, має набір лиць, які може визначати та впізнавати, розпізнає тварин та задані жести.
✅
Двостороннє аудіо
Камера має не лише мікрофони, а й динамік – з будь-якого куточка світу Ви можете спілкуватися з гостями чи домашніми улюбленцями через камеру.
✅
Детекція аномального шуму
Два мікрофони камери не лише записують звук, а й виявляють підвищені та нестандартні шуми, при яких вмикається запис відео.
✅
Виявлення руху
Aqara G3 відстежує рух та окремі об'єкти, а також має функцію нічної зйомки завдяки світлочутливому датчику на лицевій панелі.
✅
Запис аудіоповідомлень
Запишіть 15-секундні аудіо та налаштуйте сценарії відтворення. Для запису ролика потрібно на 3 секунди затиснути кнопку на корпусі камери.
✅
Легке встановлення
Ви можете розмістити камеру як на горизонтальній поверхні, так і на вертикальній – у комплектацію пристрою входить кріплення на стіну.
Aqara G3 відрізняється дизайном від інших камер. Попри оригінальну, дещо незвичну форму, камера не привертає зайвої уваги: вона пасуватиме до сучасних приміщень та стане родзинкою інтер'єру. Нижня частина камери містить поворотний механізм, а верхня – основний блок камери та датчиків. Слот для карти пам'яті розташований внизу камери. Камера підтримує карти пам'яті SD та TF до 128 Гб. Окрім карт пам'яті, збереження відео можливе на Aqara Cloud та iCloud. Для зберігання відео в iCloud потрібен тарифний план від 200Гб.
Камера записує у високій 2К якості, повертається на всі 360°, а її ширококутна лінза охоплює 110°. G3 підтримує HomeKit Secure Video, що дозволяє розширити функціональні можливості інтелектуальної зйомки. Камера не лише фіксує активність у зоні запису, а й визначає джерело цієї активності – розрізняє тварин та людей, впізнає задані лиця та жести та стежить за рухом. При виявленні підвищених або нестандартних шумів вмикається запис відео – жодна подія не залишиться непоміченою.
Aqara G3 – це IP-камера, тож потрібно зважати на аспекти розміщення пристрою: у межах Wi-Fi сигналу та з постійним живленням (блок живлення в комплекті (10Вт)).
Aqara G3 – універсальний пристрій для розумного дому – вдалий синкретизм камери та хабу, аналогічного за функціями з M2.
⫸ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Назва: Aqara G3;
• Сумісність з HomeKit та HomeKit Secure video;
• Вбудований хаб Zigbee 3.0;
• Система безпеки HomeKit з усіма чотирма відкритими режимами (Викл., В гостях, Будинки, Вночі);
• Слот для карти Micro SD для запису на пристрої (доступний через додаток Aqara при вході в систему; до 128 Гб);
•
Інфрачервоне нічне бачення;
•
Блок живлення USB-C;
• Якість запису 2K (Micro SD-карта);
• Вбудований інфрачервоний приймач (діє як ІЧ-пульт);
• Режим конфіденційності (камера поглиблюється в корпус камери);
• Чіп AI для розпізнавання осіб, розпізнавання жестів, виявлення людей та домашніх тварин;
• Виявлення руху та аномального шуму;
• Роздільне відстеження людей та домашніх тварин;
• Розміри: 123 x 85 x 67 мм;
• Підключення: діапазони WiFi 2,4 і 5,0 ГГц IEEE 802.11 b/g/n/a/ac;
•
Поле зору: 360º (H) за допомогою функції панорамування й нахилу й 45º (V)
(статичне поле зору -110º — горизонтальна площина);
• Вага: 251 г;
• Камера: 3-мегапіксельна матриця;
• Аудіо: подвійні мікрофони;
• Потужність: 10 Вт (макс.) — 5 В/2 А;
• Функціональний діапазон температур: -10°C ~ +40°C.
• Версії Android 4.4+ та iOS 8.0+;
• Підтримка карт памяті Micro SD до 128Gb.
• Для підключення завантажте APP "Aqara Home" з Apple Store чи Google Play.
⫸ КОМПЛЕКТАЦІЯ:
• IP-камера Xiaomi Aqara G3 Apple HomeKit;
• Блок живлення USB-C (+ перехідник на євророзетку);
• Кабель USB-C;
• Інструкція.
НАЛАШТУВАННЯ КАМЕРИ ⤵️
1️⃣ Підключіть камеру до джерела живлення.
2️⃣ Відкрийте програму Aqara Home, натисніть знак «+», щоб додати центральний контролер Homekit Aqara G3.
3️⃣ Після успішної установки зв'яжіть шлюз з іншими пристроями розумного будинку ZigBee.
Камера працює у регіоні "China Mainland". Обов'язково оберіть регіон Материковий Китай.
КЕРУВАННЯ КАМЕРОЮ
Індикація в центрі корпусу інформує кольором про актуальний статус камери.
🟦 Синій — камера працює у стандартному режимі;
🟥 Червоний — йде потоковий перегляд відео або його трансляція;
🟪 Фіолетовий — камера у процесі приєднання;
🟩 Зелений — процес розпізнавання жестів.
За допомогою основної кнопки Ви маєте доступ до основних функцій камери:
• Три швидких натискання — приєднання;
• Довге натиснення протягом 5️⃣ секунд — відеодзвінок;
• Довге натиснення протягом 🔟 секунд — скидання підключення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Вага | 270 г |
| Висота | 123 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 67 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 5 В |
| Кут нахилу | 170 град. |
| Кут повороту | 360 град. |
| Ширина | 85 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Роздільна здатність матриці | 2048x1536 |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 813 ₴










