
Датчик температури та вологості Aqara WSDCGQ11LM для розумного будинку контроль клімату сенсор
805 ₴
- В наявності
- Код: 00073
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДАТЧИК ТЕМПЕРАТУРИ, ВОЛОГОСТІ ТА АТМОСФЕРНОГО ТИСКУ
AQARA TEMPERATURE AND HUMIDITY SENSOR
WSDCGQ11LM
❗️Для роботи необхідна наявність шлюзу ZigBee 3.0, як-от:
Aqara Hub E1; Aqara Hub M1S; Aqara Hub M2; Aqara Hub G3; Aqara Hub G2H; Aqara Hub G2H Pro, Aqara P3, Mi Gateway 3.
❗️ Підключення та користування можливе за умови виставленого регіону "China Mainland / Материковий Китай" у додатку Aqara Home.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
AQARA TEMPERATURE AND HUMIDITY SENSOR
датчик температури, вологості та атмосферного тиску. Сенсор надішле сповіщення на телефон при найменшому відхиленні показників від норми. Дізнавайтеся температуру, вологість і атмосферний тиск у вашому домі в будь-який час та в будь-якому місці. У додатку є можливість відстеження даних за певний період – тож статистика відобразить коливання температури вночі, мінімальні показники за відсутності електропостачання та зміни після ввімкнення кондиціонерів / зволожувачів.
Датчик ідеально підходить тим, у кого є маленькі діти, а також людям похилого віку.
Датчик Aqara Temperature and Humidity Sensor – незамінний інтелектуальний помічник в будинку, де слідкують за оптимальним температурним режимом і вологістю. Налаштована система розумного будинку зуміє самостійно визначити, для прикладу, недостатню вологість повітря, й автоматично увімкнути зволожувач (з розумною розеткою). При високій температурі – кондиціонер. Так, легко та зручно, без будь-яких зусиль показники вдома завжди будеть комфортними.
⫸ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Бренд: Aqara Temperature and Humidity Sensor;
• Модель: WSDCGQ11LM;
• Робоча температура -20 - 60°C (+/- 0.3°C);
• Робоча вологість 0 - 95pct RH (+/- 0.3pct);
• ZigBee;
• Підтримка додатків: Aqara Home, Xiaomi Home, Apple HomeKit;
• Вага: 110 г.
• Розмір продукту: 36 х 36 х 9 мм.
⫸ КОМПЛЕКТАЦІЯ:
• Датчик Aqara Temperature and Humidity Sensor;
• Інструкція.
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 12 г |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Одиниця виміру | °С |
| Максимальний діапазон вимірювань | 60 |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -20 |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Похибка, +/- | 1 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 805 ₴










