
Датчик відкриття дверей та вікон Aqara Window Door Sensor для контролю безпеки в будинку
689 ₴
- В наявності
- Код: 01311
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДАТЧИК ВІДКРИТТЯ
Aqara Door Sensor
MCCGQ11LM
☑️ Для роботи датчиків Aqara потрібен шлюз з підтримкою ZigBee 3.0, як-от:
Aqara Hub E1; Aqara Hub M1S; Aqara Hub M2; Aqara Hub G3; Aqara Hub G2H; Aqara Hub G2H Pro, Aqara P3, Mi Gateway 3 (Mi Smart Home Hub).
❗️ Підключення та користування можливе за умови виставленого регіону "China Mainland / Материковий Китай" у додатку Aqara Home.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
Aqara Window Door Sensor
датчик для дверей та вікон, що виявляє відкриття чи закриття та надсилає сповіщення у додаток. Складається з двох частин і працює за принципом чутливості до зміни магнітного поля. Завдяки невеликим розмірам бездротові датчики можна встановити на потрібні двері або вікно за допомогою двосторонньої клейкої смужки, що йде в комплекті. Датчик дозволяє контролювати стан вікна чи дверей, а також залежно він стану вмикати / вимикати освітлення чи інші пристрої в будинку залежно від заданого сценарію.
✅
Легке встановлення
Двостороння клейка стрічка в комплекті.
✅
Безпека вдома
Миттєве сповіщення після спрацювання датчика.
✅
Налаштування сценаріїв
Наприклад, світло ввімкнеться, щойно Ви відчините вхідні двері. Чи почнеться запис відео, щойно відчинить двері хтось інший.
✅
Довгий термін роботи
Завдяки енергоекономній технології ZigBee датчики служать до 4 років без заміни батарейок.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Бренд: Aqara Window Door Sensor;
• Модель: MCCGQ11LM;
• Робоча температура -10 ℃ ~ 50 ℃;
• Робоча вологість 0% ~ 95% RH, без конденсації;
• З'єднання: ZigBee;
• Підтримка додатків: Aqara Home, Xiaomi Home, Apple HomeKit;
• Вага: 0.0370 кг;
• Розмір продукту: 41 x 22 x 11 мм.
Комплектація:
• Aqara Window Door Sensor;
• Клейкі стикери;
• Інструкція.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 22 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 41 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча відстань | 20 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Температурний сенсор | Немає |
| Тип датчика | Бездротовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴










