
Вбудована меблева розетка GTV AVARO, 1x розетка Schuko, USB A+C, кабель 1,5 м, чорна (AE-PB1SAVA-20N)
2 389 ₴
- В наявності
- Код: AE-PB1SAVA-20N
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільний подовжувач для розеток і USB GTV, вбудований AVARO. Монтується в стіл або іншу поверхню, в не робочому положенні кришка блоку знаходиться на одному рівні зі стільницею. При необхідності блок легко відкривається натисканням на кнопку, і всі розетки доступні для використання. Ідеальне рішення для комфортного і зручного робочого місця, кабінетів, кухонь і т.п. Кількість електричних розеток: 1 Кількість роз'ємів USB: 2 (USB-A + USB-C 5V max 3A) Тип гнізда: Schuko Ступінь захисту: IP 20 Максимальне навантаження, W 3500 Номінальна напруга, V: 220-240 V 50-60Hz Довжина кабелю: 1.5 м (в комплекті)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 72 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Довжина: | 135 мм мм |
| Довжина кабелю | 1,5м м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 1 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W Вт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Висувна розетка|Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 135 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 389 ₴



