
Світильник світлодіодний GTV ATOL, 32 Вт, 2560 лм, 3000K, AC180-250В, PF>0,9, IP54, Ø400 мм, срібний
1 516 ₴
- В наявності
- Код: LD-ATOL32W-WW-02
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Протягом багатьох років плафони поєднували в собі функціональні та декоративні якості. Класична кругла форма ідеально підходить для вітальні, їдальні та спальні. Крім того, завдяки обробці в наймодніших кольорах, він може цікаво урізноманітнити офісний простір. Завдяки класу захисту IP54 ATOL ідеально підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. Світильник випромінює світловий потік 2560 Лм у теплому кольорі 3000 К. ATOL характеризується низьким профілем – всього 3 см заввишки. Його можна використовувати в різних приміщеннях і поєднувати з багатьма напрямками дизайну інтер'єру. Круглий корпус виготовлений з міцного полікарбонату. Білий розсіювач розподіляє світло на велику площу, що робить ATOL ідеальним рішенням для основного освітлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Матеріал каркасу | Полікарбонат |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Діаметр, мм | 400 |
| Заявлений термін служби | 40000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | I |
| Колір світла | Теплий |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Потужність | 32W Вт |
| Світловий потік | 2560Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 3000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 516 ₴


