
Світильник GTV NARIN 10W, IP54, 4000K, чорний
1 259 ₴
- В наявності
- Код: LD-NAR10WB-10
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасадні світильники GTV LED - це квінтесенція сучасного дизайну, що поєднує в собі функціональність і мінімалістичну елегантність. Геометрична форма світильника вписується в сучасні архітектурні тенденції, надаючи фасадам і зовнішнім просторам вишуканості. Світильник потужністю 10 Вт ефективно освітлює простір, генеруючи світловий потік 1000 Лм. Клас захисту IP54 стійкий до пилу та вологи, а трирічна гарантія є свідченням високої якості та надійності продукту. Ідеальне рішення для тих, хто цінує поєднання естетики та сучасних технологій у зовнішньому освітленні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Заявлений термін служби | 40000 г |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Матеріал | Алюміній |
| Місце встановлення | для тіраці |
| Напруга живлена | 220-240V|220V |
| Потужність | 10W Вт |
| Розмір | 110х110х100 мм |
| Світловий потік | 1000Lm лм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |
| Тип | сучасні |
| Форма світильника | Квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 259 ₴






