
Світлодіодна панель GTV MODULAR, 120х30см, 3000K, 40 Вт, 4800 лм, AC220-240В, PF>0,9, IP54
1 752 ₴
- В наявності
- Код: LD-MOD12030-CB
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MODULAR - це якісна освітлювальна панель з подвійним радіатором, яка ефективно розсіює тепло, що виділяється в процесі роботи. Суцільні кріпильні саморізи дозволяють монтувати панель з пружинами в підвісні стелі. Випромінюване світло не мерехтить. Його коефіцієнт потужності (cos phi) вище 0,9, тоді як індекс передачі кольору (CRI) — Ra> 80. MODULAR знайде своє застосування в освітленні офісних приміщень, конференц-залів, лікарень і торгових центрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Гарантія | 5 років |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.9 |
| Колір | Білий |
| Колір світла | Теплий |
| Матеріал | металочерепиця, ПК |
| Місце установки | устілка |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Потужність | 40W Вт |
| Розмір | 1195х295х25мм |
| Світловий потік | 4800Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 3000K |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 752 ₴


