
Подовжувач GTV прямокутний накладний BAR, 2xSCHUKO, 1xUSB A, 1xTYPE-C, 1xRJ45, 1xHDMI, кабель з вилкою 1,5м, чорний
6 970 ₴
- В наявності
- Код: AE-GM2SBAR-20
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наведіть лад з кабелями, створюючи елегантний дизайн. Меблевий подовжувач BAR - дуже зручне рішення для дому та офісу. Сучасний тримач забезпечує простий і непомітний монтаж без необхідності свердлити/фрезерувати отвори в стільниці. Завдяки цьому ефект виходить дуже естетичним. Компактне поєднання різноманітних роз’ємів забезпечує зручну організацію кабелів в одному місці та завжди під рукою. Меблевий подовжувач BAR доступний в двох основних кольорах, що дозволяє легко підібрати кольори до верхньої частини меблів і стилю інтер’єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Сербія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 55 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Довжина: | 210 мм мм |
| Довжина кабелю | 1,5м м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 2 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3500W Вт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Накладний |
| Ширина | 53 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 970 ₴





