
Стрічка GTV COB 12V, 480LED/m, 8mm, 10W/m, 750lm/W, 2700K, 5м
1 022 ₴
- В наявності
- Код: LD-COB12V-20-CBPQ
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка GTV COB - це продукт, який має широкий спектр застосування в будинках, офісах та магазинах. Вона відрізняється від традиційних стрічок на основі SMD-діодів тим, що створює рівну світлову лінію без видимих точок завдяки технології COB. Ця світлодіодна стрічка має дуже щільне розташування діодів. Це забезпечує єдину лінію світла та кут променя 180°. Така конструкція гарантує рівномірне та яскраве освітлення. Стрічка поставляється в секціях довжиною 5 метрів і закінчується з обох боків 1-метровим кабелем із роз'ємом miniAMP для зручності користувачів. За необхідності стрічку можна розрізати через кожні 5 см, щоб підлаштуватися під потрібні розміри та конфігурацію.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Довжина: | 5м мм |
| Колір світла | Теплий |
| Кількість діодів на метр | 480Led |
| Напруга живлена | 12V |
| Світлова віддача, Lm/W | 700 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світла | 2700K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 022 ₴





