
Світильник GTV IBIZA для свiтлодiодних ламп Е27, max.40W, IP44, плафон скляний
256 ₴
- В наявності
- Код: OS-IBBL060-00
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Антивандальні світильники GTV - це вироби, які широко використовуються в різних місцях, таких як сходові клітки, підвали та інші приміщення, що вимагають підвищеного рівня захисту. Вони були розроблені для тривалої та надійної роботи, що підтверджується 5-річною гарантією. Завдяки можливості незалежного вибору джерела світла, світильники GTV дозволяють здійснювати повну персоналізацію та адаптацію до конкретних вимог до освітлення кожного проекту. Це робить їх ідеальними продуктами як для комерційного, так і для приватного використання, гарантуючи надійність і тривалий термін служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 5 років міс |
| Клас захисту IK | IK05 |
| Матеріал | ABS, скло |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Потужність | max 40W Вт |
| Розмір | 185х93мм |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256 ₴

