
Світлодіодний світильник GTV KATANI, 12 Вт, 4000K, IP44, RA >80, 960 лм, 60 см, білий
1 243 ₴
- В наявності
- Код: LD-KAT600-00
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник KATANI призначений для додаткового освітлення ванної кімнати над дзеркалом. Завдяки своєму універсальному дизайну і популярній кольоровій гамі він добре виглядатиме практично в будь-якому інтер'єрі. Лампа випромінює світло нейтрального кольору, що впливає сприйняття кольору довкілля. Молочний розсіювач пом'якшує та рівномірно розсіює світло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Декларація відповідності | Да |
| Заявлений термін служби | 30000 рік |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Потужність | 12W Вт |
| Світловий потік | 960Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Ступінь захисту | IP44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 243 ₴


