
Світильник LED GTV MATIS PLUS тип downlight, IP44, 24W, 2000Lm, AC220-240V, 50/60Hz, 120°, 3000K, врізний, білий
885 ₴
- В наявності
- Код: LD-MAW24W-CBP4
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Matis Plus - світлодіодний світильник, спеціально розроблений для прихованого монтажу. Цей унікальний світильник, завдяки сучасному дизайну, поєднує функціональність з естетикою, будучи ідеальним доповненням будь-якого простору. Головною перевагою світильника Matis Plus є його ступінь захисту - IP44. Це означає, що світильник стійкий до впливу твердих частинок діаметром більше 1 мм і до крапель води, що падають з будь-якого напрямку. Це робить Matis Plus безпечним і надійним рішенням для найрізноманітніших приміщень, як побутових, так і комерційних. На виріб поширюється трирічна гарантія, що доводить його надійність і довговічність. Більш того, термін служби Matis Plus становить до 40 000 годин, а це означає, що світильник прослужить довгі роки, навіть при інтенсивному використанні. Matis Plus пропонує широкий кут нахилу світла 120°. Крім того, світловіддача становить 83 лм/Вт, що забезпечує відмінне використання електроенергії та допомагає зменшити рахунки за електроенергію. Пам'ятайте, що Matis Plus не працює з диммерами, що слід враховувати при плануванні освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Врізний отвір, мм | 275-280 |
| Всередині / зовні | Всередині |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Затемняється | Немає |
| Заявлений термін служби | 40000 рік |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.5 |
| Колір світла | Теплий |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Матеріал | алюміній/чавун |
| Місце установки | устілка |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Потужність | 24W Вт |
| Розмір | 300х300х22мм |
| Світловий потік | 2000Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Температура світла | 3000K |
| Форма світильника | Квадрат |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 885 ₴

