
Світильник герметичний GTV XARO LED 36W, 4400Lm, AC220-240V, 50/60Hz, PF>0,9, RA>80, IP65, 4000K, 120см
1 356 ₴
- В наявності
- Код: LD-XARO36W-30
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний герметичний світильник XARO потужністю 36 Вт і яскравістю 4400 Лм - ідеальне світлове рішення для ваших потреб. Він працює в діапазоні напруги 220-240В при 50/60 Гц, що робить його універсальним і простим у застосуванні. Завдяки високому коефіцієнту потужності PF>0,9 і індексу передачі кольору RA>80 забезпечує відмінну якість освітлення. Крім того, він має клас захисту IP65, а це означає, що він стійкий до погодних умов і пилонепроникний. Він випромінює приємне, нейтральне світло з колірною температурою 4000K, а його компактний розмір 120cm робить його простим в установці та ідеальним для різних застосувань. З XARO LED ви можете насолоджуватися ефективним і довговічним освітленням протягом багатьох років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Всередині / зовні | Да |
| Гарантійний термін | 4 роки міс |
| Гарантія | 4 роки |
| Заявлений термін служби | 50000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.9 |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120⁰ град. |
| Матеріал | Пластикові |
| Місце встановлення | Стеля |
| Місце установки | устілка |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Потужність | 36W Вт |
| Розмір | 1200х83х70мм |
| Світловий потік | 4400Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP65|Вологозахищений |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 356 ₴

