
Світлодіодний світильник GTV DALLAS, типу High Bay, 100W, 10000Lm, AC200-260V, RA>80, IP65, 4000K
3 313 ₴
- В наявності
- Код: LD-DAL100W-NB
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний ліхтар DALLAS High Bay 100 Вт - це надійне та енергоефективне рішення, яке задовольнить потреби в освітленні багатьох промислових і складських середовищ. Герметичний світильник підвищеної потужності спеціально розроблений на базі діодів високої потужності для освітлення майданчиків , освітлення цехів , освітлення територій логістичних центрів , освітлення торгових площ, освітлення АЗС , освітлення стадіонів . Скрізь, де потрібно замінити енергоємні світильники та прожектори. Алюмінієвий корпус з пило- та вологозахистом дозволяє використовувати в несприятливих умовах навколишнього середовища. Особливості: Розроблено на базі високопотужних діодів із високою світловіддачею (100 Лм/Вт). Удароміцний герметичний корпус із алюмінію гарантує міцність, універсальність застосування та бездоганний зовнішній вигляд світильника на довгі роки. Випромінює нейтральне біле світло, яке не спотворює відтінки, має мінімальний вплив на настрій людини. Підходить як для робочих зон, так і для відпочинку. Дуже хороша передача кольору. Стійкість до перепадів напруги. Економне та екологічне рішення. Відсутність пульсацій менше 1%. Відповідність усім європейським стандартам безпеки. Високий ступінь захисту від пилу та водяних струменів (IP65). Максимальний захист від зовнішніх механічних впливів 20Дж (падіння вантажу вагою 5кг з висоти 40см) (IK10).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Всередині / зовні | Да |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Затемняється | Немає |
| Заявлений термін служби | 40000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | I |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.9 |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Матеріал | алюміній/чавун |
| Місце встановлення | Стеля |
| Місце установки | устілка |
| Потужність | 100W Вт |
| Розмір | 260х104мм |
| Світловий потік | 10000Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від -20 - до+40 C |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 313 ₴

