
Світильник GTV ARALIA, G9, max.20W*2, IP20, сталь, подвійний (OS-AR2G9-10)
1 023 ₴
- В наявності
- Код: OS-AR2G9-10
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світильники GTV lighting є ідеальним рішенням для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, в яких потрібен тривалий термін служби і низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських приміщень.Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Колір корпусу | Срібний |
| Матеріал | Сталь, скло |
| Місце встановлення | у передпокій |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 2x20W Вт |
| Стиль | Лофт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Двойной|спрямований|сучасні |
| Форма світильника | Спот |
| Цоколь | G9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 023 ₴

