
Прожектор світлодіодний GTV VIPER, 100 Вт, 10000 лм, 4000K, AC220-240В, IP65, 120°, сірий
3 328 ₴
- В наявності
- Код: LD-VIPERS100W-40
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор VIPER був спеціально розроблений для зовнішнього застосування. Цей продукт поєднує в собі відмінну продуктивність і довговічність для будь-яких умов. Прожектор VIPER має ступінь захисту IP65, що означає, що він повністю стійкий до частинок пилу та захищений від струменів води з усіх напрямків, що робить його ідеальним вибором для зовнішнього використання. Корпус прожектора виготовлений з алюмінію, що гарантує його довговічність і корозійну стійкість. Розсіювач зі скла дозволяє уникнути потускнения, що гарантує, що прожектор VIPER буде світити яскравим і прозорим світлом протягом усього терміну служби. Світлодіодний прожектор VIPER має світловіддачу 90 лм/Вт, що гарантує яскраве та енергоефективне освітлення. Крім того, прожектор характеризується широким діапазоном робочих температур, від -20 ° C до +35 ° C. Це виріб, виконаний в першому класі захисту від ударів, що забезпечує безпеку при використанні. Ми гарантуємо, що наш світлодіодний прожектор VIPER витримає випробування часом, пропонуючи термін служби 60 000 годин. Щоб додатково захистити вашу покупку, на прожектор поширюється 5-річна гарантія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | I |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.9 |
| Колір | Сірий |
| Колір світла | Нейтральний |
| Матеріал | алюміній, скло |
| Місце установки | стіна, стеля |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Потужність | 100W Вт |
| Розмір | 306х268х58мм |
| Світловий потік | 10000Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 4000K |
| Функції | Неяскравий |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 328 ₴

