
Світильник врізний точковий GTV ELVA, IP54, Ø85x45mm, Чорний (OP-ELVAOCC-00)
432 ₴
- В наявності
- Код: OP-ELVAOCC-00
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світильники GTV lighting є ідеальним рішенням для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, в яких потрібен тривалий термін служби і низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських приміщень.Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| За типом монтажу | Врізний, Точковий врізний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 20W Вт |
| Розмір | 85х45мм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип | для натяжних стель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432 ₴



