
Світлодіодний світильник GTV MATIS PLUS типу downlight, 24W, 2000Lm, AC220-240V, 50/60Hz, 120°, 3000K, врізний, білий
825 ₴
- В наявності
- Код: LD-MAW24W-CBP
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
мінімалістичний дизайн буде працювати там, де ви хочете, щоб світло виконувало свою функцію, а не було центральною точкою;ступінь захисту IP20 присвячує виріб для використання в місцях з нормальною вологістю;підвищена стійкість ІК09 - дозволяє проводити монтаж в підсобних приміщеннях;Рекомендоване використання: коридори, проходи, зали очікування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Врізний отвір, мм | 275-280 |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Заявлений термін служби | 40000 рік |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.9 |
| Колір світла | Теплий |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Матеріал | алюміній/чавун |
| Місце установки | стіна, стеля |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Потужність | 24W Вт |
| Розмір | 300х300х22мм |
| Світловий потік | 2000Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світла | 3000K |
| Форма світильника | Квадрат |
| Функції | Неяскравий |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴

