
Світлодіодний світильник GTV KARIS, 18W, 1800Lm, AC220-240V, 50/60Hz, 60°, IP44, 3000/4000/6400K, накладний, UGR<19, білий
2 501 ₴
- В наявності
- Код: LD-KAR18W-CCT
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладний світлодіодний світильник Karis - регульована температура світла у чарівній формі. Накладний світильник Karis LED є унікальним типом освітлювального приладу. Світильник з вбудованим джерелом світла може змінювати свою колірну температуру в трьох варіантах - від холодного білого через нейтральний до теплого білого. Крім того, він має унікально низький коефіцієнт сліпимості UGR - нижче 19. Це означає оптимально низький коефіцієнт сліпимості світла, що випромінюється світильником. Завдяки розробленим таким чином параметрам світло від світильника Karis навіть при багатогодинному використанні, наприклад, у темних офісних приміщеннях, не втомлює зір, не викликає дискомфорту, корисне для здоров'я та безпечне для користувачів. Таким чином, накладний світильник Karis є відмінним рішенням для офісів, громадських приміщень, готелів, ресторанів та квартир. Світлодіодний точковий світильник Karis , на додаток до сучасної та орієнтованої на комфорт функціональності, також чудово виглядає візуально. Тонкий корпус круглої форми, із сріблястою внутрішньою частиною, додає стилю та акуратно гармонує з різними інтер'єрами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| YtUrl | ugo00v-F81k |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Всередині / зовні | Всередині |
| Гарантійний термін | 5 років міс |
| Гарантія | 5 років |
| Затемняється | Немає |
| Заявлений термін служби | 60000 рік |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | I |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.9 |
| Колір світла | Теплий/Нейтральний/Холодний |
| Колірна температура світла [K] | 3000, 4000, 6400 |
| Кут розсіювання | 60 ° град. |
| Матеріал | алюміній/чавун |
| Місце установки | устілка |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Потужність | 18W Вт |
| Розмір | d170х124мм |
| Світловий потік | 1800Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP44|Вологозахищений |
| Температура світла | 3000-4000-6400K |
| Функція | Сертифікат УККА |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 501 ₴


