
Світлодіодний світильник GTV AREZZO 18W, 1800Lm, AC220-240V, 50/60 Hz, PF>0,9, Ra≥80, IP54, IK08, 110°, CCT(3000/4000/6400K)
1 609 ₴
- В наявності
- Код: LD-ARZ18W-CCT
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колір світла грає велику роль в нашому житті. Теплий - сприяє відпочинку, створює домашній настрій. Нейтральний - допомагає зосередити увагу. Холодний - незамінний при виконанні робіт, що вимагають точності. Arezzo - поєднує в собі всі 3 функції. За допомогою одного контролера можна перемикатися між теплим - нейтральним - холодним кольором. Особливо це зручно, коли одне приміщення виконує різні функції в короткі проміжки часу. Перетворити затишний офіс в навчальну кімнату, а може бути, наукову лабораторію? Просто змініть налаштування перемикача, і все готово.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Гарантійний термін | 5 років міс |
| За типом монтажу | Врізний |
| Заявлений термін служби | 60000 рік |
| Клас захисту IP | 20/54 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.9 |
| Колір світла | Теплий/Нейтральний/Холодний |
| Кут розсіювання | 110 ° град. |
| Матеріал | алюміній/чавун |
| Місце установки | устілка |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Потужність | 18W Вт |
| Розмір | d145х30мм |
| Світловий потік | 1800Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 3000-4000-6400K |
| Температурний режим роботи | від +5 - до +35 C |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 609 ₴



