
Світильник зі змінним напрямком світла GTV MISSOURI-K, 7W, IP54, IK08, 4000K, квадрат, чорний (LD-MISS7WKC-NB)
1 480 ₴
- В наявності
- Код: LD-MISS7WKC-NB
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світильники GTV lighting є ідеальним рішенням для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, в яких потрібен тривалий термін служби і низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських приміщень.Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світла | Нейтральний |
| Матеріал | Алюміній |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 7W Вт |
| Розмір | 136х117х100 мм |
| Світловий потік | 540Lm лм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |
| Тип | сучасні |
| Форма світильника | Квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480 ₴










