
Світильник сходовий GTV LED ESCADA 0,8W, 4000K, DC 12V, IP20, квадратний, закритий
583 ₴
- В наявності
- Код: LD-ESKB084-51
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Колір корпусу | Срібло |
| Колір світла | Нейтральний |
| Матеріал | Метал |
| Місце встановлення | Сходи |
| Напруга живлена | 12V |
| Потужність | 0.8W Вт |
| Світловий потік | 70Lm лм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світла | 4000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 583 ₴







