
Світильник GTV DRAGO, max 60W, E27, IP20, d172мм, білий
583 ₴
- В наявності
- Код: OS-DRAGO18-10
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світильники GTV lighting є ідеальним рішенням для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, в яких потрібен тривалий термін служби і низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських приміщень.Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 60W Вт |
| Розмір | 172x180 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 583 ₴



