
Клемник швидкого монтажу TITANUM самозатискний 2+2 прозорий для з'єднання дротів електричний
25 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клемник швидкого монтажу TITANUM TF-KNSZ-222 призначений для швидкого та надійного з’єднання дротів без використання складних інструментів. Для фіксації зачищеного дроту достатньо вставити його в отвір клемника до упору.
Корпус виготовлений із полікарбонату, а контактна частина — з міді, що забезпечує надійний контакт і довговічність. Робоча температура складає -30°С ~ +95°С.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Тип: самозатискний
Кількість контактів: 4 (дві пари: 2 входи + 2 виходи)
Напруга: 250V
Частота: 50/60Hz
Сила струму: 24А
Переріз дроту: 0.08-2.5мм2
Гарантійний термін: 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TF-KNSZ-222 |
| Гарантійний термін | 1 рік міс |
| Кількість в пакованні | 50 шт. шт. |
| Кількість контактів | 2+2 |
| Кількість у внутрішньому коробі | 400 шт. |
| Кількість у коробі | 2000 шт. |
| Матеріали | Полікарбонат, мідь |
| Напруга | 250 V В |
| Сила тока | 24A |
| Тип | Самозатискний |
| Тип монтажа | На дріт |
| Товщина кабелю | 0.08-2.5мм |
| Частота | 50/60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴

