
Світлодіодний світильник GTV MOZA, 18W, 1500Lm, AC220-240V, 50/60Hz, PF>0,5, RA≥80, IP40, 120°, 4000K, круглий, білий
948 ₴
- В наявності
- Код: LD-MZ18WOK-NB
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Врізний отвір, мм | 65-205 |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Гарантія | 3 роки |
| Заявлений термін служби | 40000 рік |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.5 |
| Колір | Білий |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120 ° град. |
| Матеріал | Пластикові |
| Місце установки | устілка |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Потужність | 18W Вт |
| Розмір | d230х16мм |
| Світловий потік | 1500Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від +5 - до +25 C |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 948 ₴


