
LED стрічка COLORS 192-2835 24V 19.2W 1635Lm 2700K-6500K для освітлення інтер'єру 5м ціна за 1м відгрузка бухтами по 5м
219 ₴
- В наявності
- Код: DJ192SWW-24V-8mm
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS DJ192SWW-24V-8mm
- Світлодіодна стрічка COLORS DJ192SWW на основі світлодіодів SMD 2835 з високою щільністю 192 LED/м, регульованою колірною температурою (CCT) від 2700K до 6500K та індексом передачі кольору CRI ≥90.
- Забезпечує якісне, яскраве та рівномірне освітлення без мерехтінь, з можливістю точно підібрати відтінок білого світла — від теплого до холодного.
- Завдяки мідній платі 3oz, LED стрічка має високі показники тепловідведення та стабільності роботи.
- Підходить для інтер’єрних проєктів, декоративного освітлення, меблевих ніш та профілів. Ідеально комбінується з димером або контролером CCT.
Характеристики:
- Живлення: DC 24V;
- Типова потужність:: 19.2 Вт/метр;
- Максимальна потужність: 21.2 Вт/метр;
- Світловий потік: 1635 Лм/метр;
- Індекс передачі кольору: CRI ≥90;
- Колірна температура: 2700K – 6500K;
- Ширина стрічки: 8 міліметрів;
- Кратність різу: 62.5 міліметрів;
- Мінімальний радіус вигину: ≥ 60 міліметрів;
- Ступінь захисту: IP20;
- Монтаж: клейка основа 3M;
- Робоча температура: від –25…+40 °C;
Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Світлодіодів шт/м | 192 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2743 |
| Артикул для відображення на сайті | DJ192SWW-24V-8mm |
| Довжина катушки, м | 5м |
| Ефективність, Лм/Вт | 85 |
| Колір | CCT 2700-6500K |
| Кратність різу, мм | 62.5 |
| Напруга | 24V В |
| Одиниці виміру | м |
| Передача кольору, CRI | Ra>90 |
| Потужність, Вт/м | 19.2 |
| Рівень вологозахисту, IP | IP20/IP33 (Негерметичні) |
| Світловий потік, Лм/м | 1635 |
| Ширина стрічки, мм | 8 |
| Яскравість | Яскрава (1200-2500Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴


