
LED стрічка COLORS 120-2835 24V 17,1W 1710Lm 2700K-6000K для підсвічування інтер'єрів біла 5м ціна за 1м відгрузка бухтами по 5м
307 ₴
- В наявності
- Код: D8140SWW-24V-10mm
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS D8140SWW-24V-10mm
- Застосовується для підсвічування в інтер'єрі.
- Високоякісна 3-х шарова щільна підкладка, термостійкий самоклеюча основа 3M.
- Робоча температура: -25 ~ 40°C.
- Температура зберігання: 75°C (максимум)
- Індекс передачі кольору: RA> 80.
- Колір: від 2700К до 6000К, регулюється за допомогою контролера.
- Кратність різу: 10 сантиметрів.
- Напруга живлення: 24В.
- Максимальна споживана потужність: 19,2 Вт/м.
- Середня потужність: 17,1 Вт/м.
- Термін служби: понад 60000 годин.
5 років гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Світлодіодів шт/м | 140 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1440 |
| Артикул для відображення на сайті | D8140SWW-24V-10mm |
| Довжина катушки, м | 5м |
| Ефективність, Лм/Вт | 100 |
| Колір | CCT 2700-6500K |
| Кратність різу, мм | 100.0 |
| Напруга | 24V В |
| Одиниці виміру | м |
| Передача кольору, CRI | Ra>80 |
| Потужність, Вт/м | 17.1 |
| Рівень вологозахисту, IP | IP20/IP33 (Негерметичні) |
| Світловий потік, Лм/м | 1710 |
| Ширина стрічки, мм | 10 |
| Яскравість | Яскрава (1200-2500Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 ₴









