
Сенсорна панель управління Aqara Smart Switch Panel S1 Zigbee 3.0 для розумного будинку чорна
4 139 ₴
- В наявності
- Код: 01298
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⪢ Aqara Smart Smart Scene Panel Switch S1 Zigbee 3.0 Apple HomeKit (ZNCJMB14LM) - сенсорний контролер для розумного будинку . ⪡
УВАГА!! Для роботи необхідна наявність шлюзу ZigBee 3.0
⫸ Працює з переліченими хабами із підтримкою ZigBee 3.0:
Aqara Hub E1; Aqara Hub M1S; Aqara Hub M2; Aqara Hub G3; Aqara Hub G2H; Aqara Hub G2H Pro.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
⫸ Розумна сенсорна панель управління розумним будинком Aqara Smart Switch Panel S1 Apple HomeKit - комплексне рішення для управління вашою системою розумного будинку, використовуючи для цього лише один пристрій.
⫸ Дизайн:
Для більшої зручності та спрощення доступу до багатого функціоналу вашого розумного будинку варто звернути увагу на розумну сенсорну панель управління Aqara Smart Switch Panel S1 Apple HomeKit. Виробник неабияк постарався, щоб надати для цього пристрою ергономічний вигляд, який підійде до будь-якого інтер'єру. Панель керування можна встановити замість звичайних розеток або вимикачів без особливих зусиль.
⫸ Зручність використання:
З огляду на відсутність різних програмованих кнопок використовувати панель управління одне задоволення. Вона має досить великий IPS екран, на якому за допомогою чуйного ємнісного сенсорного екрану і відбувається взаємодія з усіма системами розумного будинку.
⫸ Функціонал:
Незважаючи на мінімальний вигляд і простоту експлуатації, розумна сенсорна панель управління розумним будинком Aqara Smart Switch Panel S1 Apple HomeKit дозволяє використовувати різні сценарії управління пристроями. Особливо, це буде зручно у разі відсутності можливість взаємодіяти з розумним будинком через додаток. Всього одним натисканням на панелі ви зможете запустити сценарій пробудження всього будинку або запуск сигналізації з відеоспостереженням. Тут усе обмежується лише фантазією. Панель здатна замінити абсолютно всі вимикачі в будинку під час підключення відповідних пристроїв. У неї вбудований інфрачервоний датчик освітлення та руху. Це дозволить їй вмикати дисплей у момент вашого наближення до пристрою і підлаштовувати рівень яскравості підсвічування залежно від часу доби та рівня освітленості приміщення, де панель встановлена. Робота розумної сенсорної панелі керування розумним будинком Aqara Smart Switch Panel S1 Apple HomeKit можна тільки через хаб Aqara Hub. Протоколом бездротового зв'язку та захисту є ZigBee 3.0, що передбачає використання панелі без активного підключення до Wi-Fi, але за умови сумісності керованих пристроїв з цим протоколом.
УВАГА!! Даний дана сенсорна панель Працює з нульовою лінією.
⫸ Характеристики:
• Корпус: пластик
• Колір чорний
• Тип дисплея: IPS
• Діагональ дисплея: 3.95 дюймів
• Тип управління: сенсорний
• Кольоровий: Так
• Датчики: інфрачервоний датчик освітленості та наближення
• Робочий протокол: ZigBee 3.0
• Максимальна потужність: 2200 Вт
• Максимальна сила струму: 10 А
• Розміри: 86х86х43.7
⫸ Комплектація:
• Aqara Smart Smart Scene Panel Switch S1 Zigbee 3.0 Apple HomeKit (ZNCJMB14LM);
• Інструкція.
⪢ Магазин SELLBOT пропонує широкий асортимент товару. Можливий продаж оптом. ⪡
⪢ За консультацією стосовно будь-яких деталей звертайтеся до наших менеджерів у чаті та в телефонному режимі. ⪡
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Напруга | 250 В |
| Ширина | 42.85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повернення у вихідне положення | Витягування кнопки |
| Кількість клавіш | Виберіть кількість клавіш шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна сила струму | 10 |
| Форма кнопки | Прямокутна |
| Колір кнопки | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 139 ₴







