
LED світильник ART IP65 овальний VIDEX VLE-BHFO-115 11W 5000K 220V
403 ₴
- В наявності
- +380 (99) 355-89-04Vodafone
LED світильник ART IP65 овальний VIDEX VLE-BHFO-115 (VIDEX-BULKHEAD-LED-GALA-11W-NW). Призначений для використання в промисловому секторі, муніципальних ЖКГ об'єктах, прибудинкових територіях та присадибних ділянках. Служить для освітлення під'їзних площ, сходових клітин, гаражів, складських та інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу, широкий діапазон робочої температури і напруги. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації. Його розміри становлять усього 190x113x40мм.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів IK07 і високим ступенем пиле - та вологозахисту IP65.
Світильник має світловіддачу - 75Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 825Лм. Джерелом світла слугують світлодіоди, які практично не нагріваються і забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах. При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робочий діапазон напруги AC 220-240В дозволяє використовувати світильник на об’єктах з нестабільною або низькою напругою. Вбудована клемна колодка для зручного і надійного підключення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Вага | 220 г |
| Коефіцієнт потужності | 0.7 |
| Форма | Овальна |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VLE-BHFO-115 |
| Гарантійний термін | 2 роки міс |
| Енергоефективність | 75 Lm/W |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Клас ударостійкості, IK | 07 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Кількість в пакованні | 1шт шт. |
| Кількість у коробі | 24шт |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальна сила струму | 95mA А |
| Матеріали | Полікарбонат |
| Напруга | AC 220-240 V В |
| Потужність | 11W Вт |
| Пікова сила світла | 263 кд |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 25000г |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 190mm х 113mm х 40mm |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Світловий потік | 825 Lm лм |
| Тип монтажа | Накладний |
| Формфактор | Овальний |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 5904405540947 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Ціна: 403 ₴





