
Світильник VIDEX під лампу 2xGU10 накладний поворотний чорний VL-SPF05B-BPB
434 ₴
- В наявності
- +380 (99) 355-89-04Vodafone
Інтер'єрний поворотний світильник підходить для освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів тощо. Підійде для лоджій і коридорів та певних зон у великих кімнатах. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації. Використовуються виключно в приміщеннях, так як не мають додаткового захисту від пилу та вологи (IP20). Не містить шкідливих речовин. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.
Для роботи цих моделей світильника потрібна світлодіодна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю до 30Вт кожна. Кількість ламп для встановлення 2шт, швидка та проста заміна ламп у разі потреби.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів IK07. Ступінь захисту IР20 - не допускає потрапляння часточок бруду всередину світильника, але не захищає його від вологи.
Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип цоколя | GU10 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 20 |
| Артикул | VL-SPF05B-BPB |
| Вага | 1кг |
| Гарантійний термін | 2 роки міс |
| Кількість в пакованні | 1шт шт. |
| Кількість у коробі | 10 шт. |
| Матеріали | Залізо + кераміка |
| Потужність | Max 30W x2 Вт |
| Розмір основи | 260mm х 25mm |
| Розміри | 55mm х 90mm x2 |
| Тип монтажа | Накладний |
| Формфактор | MR16 |
| Штрих-код | 4820246487030 |
- Ціна: 434 ₴



