
Датчик освітленості VIDEX VL-SN01 6A 220V фотометричний для автоматизації освітлення контролер освітлення
120 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фотометричний датчик освітленості - електричний пристрій, який дозволяє керувати системою освітлення у приміщенні або зовні відповідно до освітленості навколишнього середовища. Температура та вологість навколишнього середовища не впливають на увімкнення датчика. Регульований світловий поріг спрацювання дозволяє налаштувати датчик в діапазоні:
<10Лк (УВІМК)
>40Лк (ВИМК)
Датчик контролює навантаження, працюючи лише вночі. Використовується для освітлення приміщень, прибудинкових територій, зон відпочинку, доріг. Заощаджує кошти на електроенергії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-SN01 |
| Вага | 50г |
| Відносна вологість | < 93% |
| Гарантійний термін | 2 роки міс |
| Клас захисту, IP | 44 |
| Кількість в пакованні | 1шт шт. |
| Кількість у коробі | 50 шт. |
| Максимальне навантаження | 6 A |
| Матеріали | ABS |
| Напруга | AC 220-240 V В |
| Освітленність, вмикання та вимикання | < 10 (ON) / > 40 (OFF) Lx |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 90mm х 49mm |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820118299327 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴




