
Розетка зовнішня одинарна з заземленням та вимикачем двоклавішним сіра VIDEX BINERA для вулиці
417 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вимикач і Розетка VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VF-BNW32-G |
| Гарантійний термін | 2 роки міс |
| Заземлення | + |
| Кількість клавіш | Двоклавішний шт. |
| Кількість у внутрішньому коробі | 5шт |
| Кількість у коробі | 50 шт. |
| Матеріали | Поліпропілен, поліамід, полікарбонат, залізо, латунь, срібло |
| Модифікація | Подвійна |
| Напруга | 250 V В |
| Особливості | З кришкою |
| Розміри | 128,3 мм х 90,4 мм х 54,2 мм |
| Серія | BINERA |
| Сила тока | 16А |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | Із заземленням |
| Тип монтажа | Накладний |
| Товщина кабелю | 0.2-2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 417 ₴




