-20%

Патрон керамічний GU10 з проводом 15см
17,50 ₴
14 ₴
- В наявності
- Код: 094-004-0002-011
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шукаєте рубильники, щитки, УЗО, вимикачі і розетки, клеми, кабельно-провідникову продукцію? Купуйте все тут! Якісні, безпечні та естетичні електротовари та електрофурнітура в HOROZ ELECTRIC.
Сучасний побут та виробництво нерозривно пов’язані з електрикою. Без подовжувачів, кабелів, приладів для управління освітленням, електроприладами, сигналізацією не обійтися у квартирах, будинках, на присадибних ділянках, в офісах, тощо.
Патрон керамічний GU10 з проводом 15см - електричний патрон, який використовується для установки та з'єднання ламп зі цоколем GU10.
Дана модель патрону виготовлена з кераміки, яка володіє високою тепло та вогнестійкістю. Він міцний та стійкий до дії хімічних речовин, що дозволяє його використовувати в різних умовах. Якщо ви хотіли купити патрон, то зверніть увагу на дану модель від HOROZ ELECTRIC. Такий патрон можна використовувати при ремонті, або для заміни патронів в люстрах, чи плафонах.
На сайті HOROZ ELECTRIC ви знайдете все для електрики за вигідними цінами. Ми гарантуємо якість, надійність, безпеку і тривалий термін експлуатації всієї електропродукції. Тут ви зможете зробити оптові та роздрібні замовлення. Купуйте найкраще! Завжди Вам раді в HOROZ ELECTRIC!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | GU10 |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабеля | 15см |
| Колір | Білий |
| Корпус | Кераміка |
| Напруга | 220V В |
| Розміри(ДхШхВ) | 27.5 мм x 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴


