Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга | 400V/4kV~ В |
| Номінальний струм | 32A А |
| Розміри(ДхШхВ) | 42 мм х 8,5мм |
| Січення кабеля | 0.8 мм2 - 4мм2 |
| Тип | Клемник 1-полюсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴



